Tanie noclegi dla grup zorganizowanych w Krakowie

Powszechnie wiadomo, że Kraków koniecznie trzeba zobaczyć. I chociaż dwa czy trzy dni to wciąż niewiele na królewskie miasto, to jednak przy wyborze dobrze zorganizowanej wycieczki grupowej można świetnie wykorzystać czas i zobaczyć mnóstwo znanych i lubianych zakątków Grodu Kraka.

Ceny noclegów dla grup zorganizowanych w Krakowie

Lokalizacja miejsca noclegowego ma szczególne znaczenie, jeśli wycieczka nie trwa zbyt długo. Nie ma sensu tracić cennych minut na skomplikowane dojazdy, najlepiej byłoby mieszkać jak najbliżej turystycznych atrakcji. Taki wybór jednak w każdym mieście na świecie wiąże się z wysoką ceną. Mało tego, wielu organizatorów zna ból poszukiwania obiektu w centrum, który zdoła przyjąć na nocleg dużą grupę. Małe kamienice usytuowane na starówce dysponują zwykle pokojami tylko dla klientów indywidualnych. Tymczasem okazuje się, że istnieją sprawdzone hotele, hostele i apartamenty, które można śmiało polecić grupom. W Krakowie jest ich przynajmniej kilka, a oferta dla grup zorganizowanych jest bardzo atrakcyjna. Okazuje się, że można przenocować grupę w cenie już od 55 zł/os w świeżo urządzonych, kolorowych pokojach z łazienkami przy głównej ulicy krakowskiej starówki. To zdecydowanie taniej, niż gdyby próbowało się znaleźć lokum na własną rękę.

Noclegi w centrum Krakowa dla grup zorganizowanych

Centrum Krakowa obejmuje najważniejsze atrakcje turystyczne: Wawel, a w nim komnaty królewskie i Katedrę, Bulwary Wiślane wraz ze smokiem ziejącym ogniem, Rynek Główny i Bazylikę Mariacką, Stare Miasto otoczone zielonymi Plantami, fragmenty murów dawnego miasta, w tym Barbakan i Bramę Floriańską, a także starą dzielnicę Kazimierz. Wszystkie te miejsca są na wyciągnięcie ręki o każdej porze dnia, jeśli tylko baza noclegowa jest dostatecznie blisko. Odwiedzając Kraków, trudno byłoby odmówić sobie wieczornego spaceru ujawniającego urokliwe podświetlenie starówki.

Nasza oferta noclegów dla grup zorganizowanych

Jedną z wyjątkowo udanych propozycji jest hostel Tutti Frutti przy ul.Floriańskiej. Obiekt dysponuje pokojami wieloosobowymi, które pomieszczą około 40 osób. Oprócz tego udostępnia kilkanaście apartamentów z aneksami kuchennymi. Przy ul.Gołębiej mieści się nowy Draggo House, którego ciekawie urządzone wnętrza ucieszą młodych turystów. Na parterze dostępna jest restauracja serwująca dania obiadowe. Luksusowo można poczuć się w Aparthotel Miodowa lub w jednym z apartamentów BC 29 Residence na krakowskim Kazimierzu – dawnej dzielnicy żydowskiej. W odległości 400m od Rynku Głównego znajduje się również Metropolitan Apartments. Obiekt ten warto rozważyć zwłaszcza ze względu na możliwość zakupu na miejscu biletów do głównych atrakcji miasta. Najprościej jednak będzie zdać się na organizatora, który nie tylko już wcześniej dokładnie przekalkulował, gdzie nocować i zjeść oraz jak zgrabnie ułożyć program, lecz również oferuje dostosowanie szczegółów wyprawy do konkretnych potrzeb danej grupy. Przykładowe oferty wycieczek do Krakowa można przejrzeć na stronie, kliknij tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *