BLUE APARTHOTEL

Nasz hotel działa nieprzerwanie od 13 stycznia 2006 roku. Zapewniamy stabilność naszego obiektu oraz ciągłą dbałość o komfort naszych gości i grup turystycznych, które korzystają z naszych usług.

Urządzone gustownie i atrakcyjnie wnętrza pokoi gwarantują szereg udogodnień, a dobrane ze smakiem poszczególne komponenty tworzą spójną estetycznie przestrzeń. Nasz obiekt posiada wyjątkowe apartamenty znajdujące się w samym centrum Krakowa, stworzone z myślą o grupach szkolnych i zorganizowanych, które chcą zanurzyć się w atmosferze Krakowa słynącego ze swojej atrakcyjności i piękna. Nasz obiekt znajduje się w murach stylowej kamienicy, znajdującej się w otoczeniu kipiących zielenią Plant. Od atmosfery dawnego Krakowa oraz jego najsłynniejszych zabytków są Państwo oddaleni zaledwie 5 minut.


OPIS OBIEKTU

Blue Aparthotel noclegi dla wycieczek szkolnych to świetne rozwiązania dla wycieczek szkolnych i grup zorganizowanych poszukujących noclegów w centrum Krakowa.

Blue Aparthotel to świetna lokalizacja naszego obiektu pozwoli w szybki i łatwy sposób do nas dotrzeć. Do Krakowa łatwo dojechać z każdego miejsca w Polsce zarówno autem jak i autokarem. Docierającym do nas wycieczko szkolnym i grupom zorganizowanym pomagamy w załatwieniu miejsca parkingowego najbliższego naszemu obiektowi.

W związku ze świetną lokalizacją naszego obiektu bardzo szybko można przemieścić się w różne rejony Krakowa. Znajdujemy się kilkanaście kroków od Rynku Głównego, na którym znajdują się piękne kamienice, Sukiennice, kościół św. Wojciecha oraz wspaniały Kościół Mariacki z ołtarzem Wita Stwosza.


NASZE POKOJE

Blue Aparthotel oferuje zakwaterowanie w centrum Krakowa, 400 metrów od Galerii Krakowskiej. Pokoje wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem a niektóre z nich dysponują także częścią wypoczynkową. Każdy pokój posiada prywatną łazienkę. W niedalekiej odległości, bo zaledwie 400 m od Blue Aparthotelu znajduje się Brama Floriańska a dalej Kościół Mariacki. To świetna baza wypadowa do zwiedzania Krakowa dla turystów indywidualnych, grup szkolnych oraz grup zorganizowanych..

Nasz obiekt posiada 43 pokoje z łazienkami, każdy pokój wyposażony jest w telewizor LED, lodówkę, czajnik. Jasne i przestronne pokoje urządzone są w klasycznym stylu. Nasze pokoje są 2 i 3 osobowe, ale mamy także pokoje 4 osobowe, pokoje rodzinne oraz 2 apartamenty. W łazienkach znajdują się ręczniki, kosmetyki hotelowe oraz suszarka do włosów.

PARKING

Dla grup podróżujących autokarem, proponujemy skorzystanie z parkingu strzeżonego przy ul. M Kopernika, zlokalizowanym zaledwie 50 metrów od naszego obiektu. Koszt wynajęcia miejsca postojowego to 140 PLN/doba/miejsce dla autokaru. Natomiast najbliższe miejsce postojowe gdzie autobus może się zatrzymać i zabrać, bądź wysadzić gości znajduje się na ul. M. Kopernika tuż obok parkingu.

LOKALIZACJA

Ul. Westerplatte 12, 31-033 Kraków
+48 535 715 675
biuro@spanie-w-krakowie.pl


Komentarze są wyłączone.