parallax background

NOCLEGI DLA PIELGRZYMÓW

Kraków to miasto z niepowtarzalną historią chrześcijaństwa. Miejsce w którym wieki temu zapadały ważne decyzje związane z wiarą chrześcijańską. Zapraszamy Państwa w niezwykłą podróż do Krakowa – miejsca cudów i kultu Bożego.


OFERTA NASZYCH NOCLEGÓW DLA PIELGRZYMÓW


Zapraszamy Państwa do Krakowa, miejsca niezwykle mocno związanego z kulturą chrześcijańską. Oferujemy Państwu noclegi w samym centrum Starego Miasta i Kazimierza. Z naszych hosteli i apartamentów będą Państwo mogli dotrzeć w zaledwie kilka minut na Rynek Główny a tym samym pod Kościół Mariacki, Sukiennice, Wawel czy kościół św. Wojciecha.

Do słynnego Okna Papieskiego jest zaledwie kilka kroków z hostelu Tutti Frutti mieszczącego się na ul. Floriańskiej. Z kolei z Miodowa Aparthotel niedaleko do Kościoła na Skałce w którym przed wiekami rezydował św. Stanisław.

W Krakowie przebywała św.Wojciech i św. Stanisław – główni patroni Polski. W Krakowie znajduje się również jedno z najważniejszych Sanktuariów w Polsce – Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, miejsce szczególnie związane z postacią św. Siostry Faustyny Kowalskiej. Pomagamy grupom pielgrzymkowym w transporcie do tego szczególnego miejsca.DLA PIELGRZYMÓW POLECAMY HOSTEL TUTTI FRUTTI

KONTAKT

+48 535 715 675
parallax background

ORGANIZUJEMY POSIŁKI DLA PIELGRZYMÓWparallax background

ORGANIZUJEMY ZWIEDZANIE KRAKOWA DLA PIELGRZYMÓW

KONTAKT

+48 535 715 675