parallax background

NOCLEGI DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH W KRAKOWIE

Nasza oferta do bardzo bogata i różnorodna oferta noclegów w Krakowie – zarówno dla niewielkich jak i dużych grup zorganizowanych. Dzięki lokalizacji naszej bazy noclegowej umożliwia zwiedzanie Krakowa, a jednocześnie wypoczynek i sen w komfortowych warunkach w samym centrum miasta. Noclegi dla grup w cenach dostosowanych do potrzeb wycieczki.


NOCLEGI DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH W KRAKOWIE – DLACZEGO MY?


Hostele, aparthotele, apartamenty w Krakowie – czegokolwiek potrzebujesz, zapewnimy nocleg dostosowany do konkretnej liczby osób, Waszych preferencji, możliwości cenowych i innych oczekiwań. Różnorodność bazy, którą dysponujemy zapewnia nam wyjątkowe możliwości zapewnienia noclegów na najwyższym poziomie. Wiemy, jak ważna jest dla Was lokalizacja. Wszystkie nasze obiekty znajdują się w ścisłym centrum Krakowa. To m.in. pobliże Rynku oraz dawnej dzielnicy żydowskiej, słynnego krakowskiego Kazimierza.

Noclegi dla grup w Krakowie cechuje w naszym przypadku różnorodność. Pokoje dla grup do duże, przestronne przestrzenie doskonale dostosowane do potrzeb m.in. kolonii, wycieczek szkolnych czy grup firmowych. Nasza oferta ukierunkowana jest właśnie na ten sektor turystów: grupy zorganizowane planujące zwiedzanie Krakowa. Oferowana baza na noclegi dla grup sprawia, że gwarantujemy pełen wypoczynek w wysokiej jakości wnętrzach, atrakcyjny cennik oraz utrzymanie pełnego klimatu Krakowa. Jeśli ktoś przyjeżdża do nas może być pewien, że poczuje królewską atmosferę miasta. Nie chodzi wyłącznie o to, co oferuje sam Kraków. Również wnętrza naszych pokoi zaprojektowano tak, by podkreślały historyczne dziedzictwo miasta.

Do dyspozycji naszych Gości są pokoje oraz starannie wyremontowane łazienki i aneksy kuchenne mieszczące się w większości naszych obiektów. Kluczowa jest jednak lokalizacja. Noclegi dla grup w hostelu lub apartamencie w Krakowie będzie taki, jakiego oczekujecie – przepełniony atmosferą miasta. Lokalizacja w centrum sprawia, że zaoszczędzicie również czas – najpiękniejsze zabytki i atrakcje Krakowa są dosłownie na wyciągnięcie ręki.DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH POLECAMY APARTAMENTY BC 29 RESIDENCE

KONTAKT

+48 535 715 675
parallax background

ORGANIZUJEMY POSIŁKI DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH


parallax background

ORGANIZUJEMY WYCIECZKI DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH DO KRAKOWIE

KONTAKT

+48 535 715 675