parallax background

NOCLEGI NA IMPREZY FIRMOWE

Kraków to nie tylko miasto pięknych zabytków i wspaniałej historii. Zlokalizowanych jest tu wiele współczesnych atrakcji a rozrywki, które oferuje wiele klubów i restauracji nadadzą doskonały klimat każdej firmowej imprezie.


OFERTA NASZYCH NOCLEGÓW NA IMPREZY FIRMOWE


Serdecznie zapraszamy wszystkie Firmy do skorzystania z naszej bogatej oferty noclegów na imprezy firmowe. Możemy zaproponować Państwu zakwaterowanie w hostelach i apartamentach o wysokim standardzie. Urządzone w różnym stylu, ale jednocześnie w świetnym guście wnętrza zadowolą najbardziej wymagających Gości.

Wszystkie nasze obiekty zlokalizowane są w samym sercu Krakowa. Tylko kilka kroków dzieli Państwa z naszych hosteli i apartamentów do Rynku Głównego, gdzie każdego wieczora można spędzić wspólnie czas ze znajomymi z pracy i świetnie się zintegrować podczas każdej firmowej imprezy.

Baza noclegowa przeznaczona na imprezy firmowe jest bardzo bogata. Nasze hostele i apartamenty zlokalizowane są w dawnej dzielnicy żydowskiej Kazimierz. Wspaniałe życie towarzyskie i nocne zapewniają w tym miejscu świetne kluby i puby.DLA FIRM I INSTYTUCJI POLECAMY APARTAMENTY MIODOWA APARTHOTEL

KONTAKT

+48 535 715 675
parallax background

ORGANIZUJEMY POSIŁKI DLA FIRM


parallax background

ORGANIZUJEMY WYCIECZKI DLA FIRM

KONTAKT

+48 535 715 675