parallax background

Nasze Restauracje
NASZE RESTAURACJE DLA GRUP W KRAKOWIE

Kraków to nie tylko miasto bogate w zabytki i atrakcje, to także miasto pełne smaków i zapachów.

Będąc w Krakowie obowiązkowo trzeba posmakować tutejszych przysmaków, które podbiją podniebienia nawet najbardziej wymagających smakoszy. Restauracji jest wiele ale jak wybrać tą najlepszą? Już nie musisz szukać! Mamy dla was ofertę wyżywienia dla grup oraz klientów indywidualnych. Nasze restauracje uraczą was przepyszną, domową kuchnią oraz daniami wegetariańskimi, wegańskimi i bez glutenu.

Oprócz wyżywienia oferujemy również wycieczki dla grup zorganizowanych oraz noclegi w centrum Krakowa.

restauracja dla grup w Krakowie

Restauracja Bazylia

od 24

  • Lokalizacja: 200 m od Wawelu
  • Kuchnia: polska i włoska (dostępne dania wegetariańskie, wegańskie)
  • Serwujemy: śniadania, obiady i kolacje
restauracja Blue Krakó

Restauracja Blue Aparthotel

od 22

  • Lokalizacja: 400 m od Rynku Głównego
  • Kuchnia: polska (dostępne dania wegetariańskie, wegańskie)
  • Serwujemy: śniadania, obiady i kolacje

Obiady dla grup zorganizowanych w Krakowie

Jednak nie ulega wątpliwości, że każda grupa, nawet najbardziej zainteresowana i wytrwała, potrzebuje przerwy podczas zwiedzania. Wyczerpani długimi spacerami i pełni nowych wrażeń chcecie zatrzymać się w jakimś przyjaznym miejscu, by zjeść obiad i odzyskać siły. Kłopot w tym, że jest Was trochę i potrzebujecie lokalu, który przystosowany jest do przyjmowania grup. Dobrze, że tu trafiliście, bo my mamy dobre rozwiązanie tego problemu.

Tak, wiemy, że wycieczka zorganizowana oznacza czasem dwadzieścia, a czasem sześćdziesiąt osób. Oczywiście, rozumiemy, że to często dzieci, z którymi wiąże się hałas i nieco bałaganu. Tak, to jasne, że najlepiej byłoby zaplanować postój na trasie zwiedzania, czyli na przykład blisko Starówki. Owszem, to fakt, większość lokali blisko Starówki nie dysponuje nawet wystarczającą liczbą stolików, aby pomieścić tylu ludzi, a co dopiero sprawnie ich obsłużyć. Wiemy, że posiłek dla grupy to wyzwanie dla organizatora wyprawy. Znamy to dobrze, zajmujemy się tym na co dzień.

Zapraszamy do naszych restauracji w centrum Krakowa, które są w pełni przystosowane do przyjmowania grup. Nikt tu nie będzie zdziwiony liczbą wchodzących do lokalu osób. Stolików wystarczy nawet dla kilku grup na raz. Kuchnia poradzi sobie z wydaniem dla nich posiłków i zadowoli najróżniejsze gusta.

Restauracje dla wycieczek szkolnych

Nasze lokale znajdują się na trasie zwiedzania typowych grup szkolnych i turystycznych. Prawda, że świetnie byłoby zatrzymać się na obiad pod samym Wzgórzem Wawelskim? Lub przy Plantach, na ulicy oddalonej od Dworca o zaledwie 10 minut spaceru? Tak, to możliwe.

Nasze restauracje oferują smaczne dania kuchni polskiej i regionalnej. Niestraszne im wszelkie diety – od wegetariańskiej i wegańskiej poprzez posiłki bezglutenowe i bez laktozy, aż po dania beztłuszczowe. Dla grup od wczesnych godzin porannych przygotowywane są również śniadania w formie bufetu. Wieczorami serwowane są kolacje lub obiadokolacje. Możliwe jest także zamówienie posiłków na wynos - lunch box to świetna propozycja dla każdej grupy zwiedzającej Kraków.

Jeśli poszukujesz dla swojej grupy sprawdzonego lokalu i smacznego posiłku w dobrej cenie, to zapraszamy do kontaktu. Informujemy, doradzamy, wyjaśniamy, odpowiadamy na każde pytanie. Znamy Kraków jak własną kieszeń, od lat gościmy tu grupy wycieczkowe i wiemy, czego im trzeba.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie danych osobowych podanych w formularzu do otrzymania oferty zwrotnej.