Nasze Restauracje
NASZE RESTAURACJE DLA GRUP W KRAKOWIE

Mamy najlepsze restauracje w Krakowie dla grup, które serwują pyszną, polską kuchnię!

Kraków to pełne uroku i ciekawostek miasto otwarte na turystów przez okrągły rok. Przyciąga bogactwem historii, kultury i sztuki. Zachwyca zarówno stylową Starówką, jak i nowoczesnymi muzeami z ciekawą ofertą multimedialną. Można tu wracać wiele razy i wciąż odkrywać coś nowego. Kraków jest szczególnie interesującym celem wycieczek grupowych. Zaprasza młodszych i starszych, aby z barwnej palety atrakcji wybierali to, co dla nich jest najciekawsze. Przybywają tu zorganizowane wycieczki szkolne, firmowe, pielgrzymkowe i turystyczne. Liczba odwiedzających królewskie miasto dochodzi do 13 milionów rocznie.

restauracja dla grup w Krakowie

Restauracja Bazylia

od 24

Położona w pobliżu Wzgórza Wawelskiego przyciąga liczne grupy turystów. To przyjazne miejsce pomieści nawet kilka grup równocześnie. Menu zapełniają propozycje kuchni polskiej i włoskiej. Nie brak również dań, bezglutenowych, bez laktozy, beztłuszczowych, wegetariańskich i wegańskich. Do Bazylii można również przyjść na śniadanie. Wtedy kusić będzie jajecznica na boczku z chrupiącym pieczywem. A jeśli śpieszno wam, aby zwiedzać Kraków przygotujemy dla was lunch boxy!
restauracja Blue Krakó

Restauracja Blue Aparthotel

od 22

Zlokalizowana jest niemalże na trasie z Dworca Kraków Główny do Rynku. Służy gościom bogatymi śniadaniami serwowanymi w formie bufetu szwedzkiego. Stoły zastawione świeżymi warzywami, chrupiącym pieczywem oraz wyborem wędlin i serów zapewnią siły na rozpoczynający się dzień. Restauracja zaprasza również na obiady, obiadokolacje i kolacje dla grup zorganizowanych. Oferuje też otwarty przez całą dobę bar z przekąskami i napojami.

Obiady dla grup zorganizowanych w Krakowie

Jednak nie ulega wątpliwości, że każda grupa, nawet najbardziej zainteresowana i wytrwała, potrzebuje przerwy podczas zwiedzania. Wyczerpani długimi spacerami i pełni nowych wrażeń chcecie zatrzymać się w jakimś przyjaznym miejscu, by zjeść obiad i odzyskać siły. Kłopot w tym, że jest Was trochę i potrzebujecie lokalu, który przystosowany jest do przyjmowania grup. Dobrze, że tu trafiliście, bo my mamy dobre rozwiązanie tego problemu.

Tak, wiemy, że wycieczka zorganizowana oznacza czasem dwadzieścia, a czasem sześćdziesiąt osób. Oczywiście, rozumiemy, że to często dzieci, z którymi wiąże się hałas i nieco bałaganu. Tak, to jasne, że najlepiej byłoby zaplanować postój na trasie zwiedzania, czyli na przykład blisko Starówki. Owszem, to fakt, większość lokali blisko Starówki nie dysponuje nawet wystarczającą liczbą stolików, aby pomieścić tylu ludzi, a co dopiero sprawnie ich obsłużyć. Wiemy, że posiłek dla grupy to wyzwanie dla organizatora wyprawy. Znamy to dobrze, zajmujemy się tym na co dzień.

Zapraszamy do naszych restauracji w centrum Krakowa, które są w pełni przystosowane do przyjmowania grup. Nikt tu nie będzie zdziwiony liczbą wchodzących do lokalu osób. Stolików wystarczy nawet dla kilku grup na raz. Kuchnia poradzi sobie z wydaniem dla nich posiłków i zadowoli najróżniejsze gusta.

Restauracje dla wycieczek szkolnych

Nasze lokale znajdują się na trasie zwiedzania typowych grup szkolnych i turystycznych. Prawda, że świetnie byłoby zatrzymać się na obiad pod samym Wzgórzem Wawelskim? Lub przy Plantach, na ulicy oddalonej od Dworca o zaledwie 10 minut spaceru? Tak, to możliwe.

Nasze restauracje oferują smaczne dania kuchni polskiej i regionalnej. Niestraszne im wszelkie diety – od wegetariańskiej i wegańskiej poprzez posiłki bezglutenowe i bez laktozy, aż po dania beztłuszczowe. Dla grup od wczesnych godzin porannych przygotowywane są również śniadania w formie bufetu. Wieczorami serwowane są kolacje lub obiadokolacje. Możliwe jest także zamówienie posiłków na wynos - lunch box to świetna propozycja dla każdej grupy zwiedzającej Kraków.

Jeśli poszukujesz dla swojej grupy sprawdzonego lokalu i smacznego posiłku w dobrej cenie, to zapraszamy do kontaktu. Informujemy, doradzamy, wyjaśniamy, odpowiadamy na każde pytanie. Znamy Kraków jak własną kieszeń, od lat gościmy tu grupy wycieczkowe i wiemy, czego im trzeba.

Potwierdzam zapoznanie się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na wykorzystanie danych osobowych podanych w formularzu do otrymania ofery zwrotnej.