Nasze Restauracje
NASZE RESTAURACJE DLA GRUP W KRAKOWIE

Najlepsze miejsca by dobrze i tanio zjeść w Kakowie

Szukasz miejsca gdzie możesz zjeść pyszne, polskie posiłki w dobrej cenie? Już znalazłeś!

Do naszych restauracji serdecznie zapraszamy wycieczki szkolne, grupy zorganizowane, turystów indywidualnych oraz wszystkich gości, którzy cenią sobie przystępne ceny, miłą atmosferę oraz smaczne potrawy. W naszych restauracjach będziesz czuł się jak w domu, dzięki niepowtarzalnemu klimatowi Krakowa i domowej kuchni.


dużo miejsca dla grup w restauracji

Restauracja Bazylia

Restauracja Bazylia zlokalizowana w Krakowie blisko Wawelu. Nasi Goście zjedzą u nas smacznie i w przystępnych cenach.

  • Restauracja Bazylia w Krakowie zaprasza wycieczki szkolne, grupy zorganizowane, turystów indywidualnych oraz wszystkich gości, którzy cenią sobie przystępne ceny, miłą atmosferę oraz smaczne potrawy, przygotowywane w naszej kuchni już od wielu lat.
restauracja-blue-2

Restauracja Blue Aparthotel

Restauracja zlokalizowana jest w centrum Krakowa. Od nas w kilka minut, spacerem dotrą Państwo do Rynku Głównego i dzielnicy Kazimierz.

  • Restauracja mieszcząca się w Aparthotelu Blue to smaczne i zawsze świeże śniadania, które serwujemy naszym Gościom od wczesnych godzin porannych. Zapraszamy do nas wycieczki szkolne i grupy zorganizowane, które zjedzą u nas smaczne posiłki.
Potwierdzam zapoznanie się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na wykorzystanie danych osobowych podanych w formularzu do otrymania ofery zwrotnej.