parallax background

NOCLEGI DLA GRUP SZKOLNYCH W KRAKOWIE

Do dyspozycji grup szkolnych oddajemy nasze obiekty noclegowe mieszczące się w samym centrum królewskiego miasta Krakowa. Posiadamy bogatą bazę noclegową w hostelach i apartamentach. Nasza oferta spełni oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających grup szkolnych.


OFERTA NASZYCH NOCLEGÓW DLA GRUP SZKOLNYCH


Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo podczas wycieczki szkolnej, dlatego dbamy o komfort kadry pedagogicznej i uczniów podczas każdego pobytu w naszych obiektach. Hostele, które dajemy do dyspozycji naszych Gości zlokalizowane są w samym centrum Krakowa. Nasze obiekty usytuowane są w bezpiecznych dzielnicach kilka metrów od Rynku Głównego lub w samym centrum dzielnicy Kazimierz.Wszystkie nasze hostele posiadają wygodne łóżka i szafki, w których można przechowywać wartościowe przedmioty, bez potrzeby zabierania ich na wycieczkę.

W naszych hostelach panuje niepowtarzalny klimat, ponieważ wszystkie urządzone są w wysmakowanym guście. Łazienki są wyremontowane i dostosowane do potrzeb naszych Gości, pokoje są przestronne i urządzone w taki sposób, by wycieczki szkolne mogły poczuć się komfortowo i przyjemnie po całym dniu zwiedzania Krakowa i okolic.DLA GRUP SZKOLNYCH POLECAMY DRAGGO HOUSE HOSTEL

KONTAKT

+48 535 715 675
parallax background

ORGANIZUJEMY POSIŁKI DLA GRUP SZKOLNYCH W KRAKOWIE

 
parallax background

ORGANIZUJEMY WYCIECZKI DLA GRUP SZKOLNYCH

KONTAKT

+48 535 715 675