Noclegi dla wycieczek szkolnych w Krakowie

Wszystkim wiadomo, że Kraków koniecznie trzeba odwiedzić chociaż raz w życiu. Pomimo, że dwa czy trzy dni to wciąż niewiele na królewskie miasto, to jednak przy wyborze dobrze zorganizowanej wycieczki szkolnej można doskonale wykorzystać czas i zobaczyć mnóstwo znanych i uwielbianych przez turystów zakątków Królewskiego Miasta.

Czy lokalizacja jest istotna?

Lokalizacja miejsca noclegowego jest kluczowa, jeśli wycieczka nie trwa zbyt długo. Nie ma sensu tracić cennego czasu na dojazdy do kolejnych punktów z programu, najlepiej byłoby mieszkać jak najbliżej turystycznych atrakcji. Taki wybór jednak w każdym mieście wiąże się z wygórowaną ceną. Mało tego, wielu organizatorów wycieczek zna ból poszukiwania obiektu w centrum Krakowa, który zdoła przyjąć na nocleg dużą grupę w przystępnej cenie.

Jakie są ceny noclegów dla wycieczek szkolnych w Krakowie?

Tymczasem okazuje się, że istnieją sprawdzone hotele, hostele i apartamenty, które można śmiało polecić grupom, które przybywają do Stolicy Małopolski. W Krakowie jest ich przynajmniej kilka, a oferta dla wycieczek szkolnych jest bardzo atrakcyjna. Okazuje się, że można zapewnić grupie nocleg w cenie już od 50 zł/os! A to wszystko w świeżo wyremontowanych, kolorowych pokojach z łazienkami, tuż przy głównej ulicy krakowskiej starówki. To zdecydowanie taniej, niż gdyby próbowało się znaleźć bazę noclegową na własną rękę.Noclegi w centrum Krakowa dla wycieczek szkolnych – dlaczego warto?

Centrum Krakowa obejmuje najważniejsze atrakcje turystyczne, które są rozchwytywane przez turystów: Wawel, a w nim rozsławione komnaty królewskie i Katedra, malownicze Bulwary Wiślane wraz ze smokiem – najsłynniejszym mieszkańcem Krakowa, Rynek Główny z Bazyliką Mariacką i Sukiennicami, urokliwe Stare Miasto otoczone zielonymi Plantami, fragmenty murów obronnych dawnego miasta, w tym znany wszystkim Barbakan i okazała Brama Floriańska, a także stara dzielnica żydowska Kazimierz.

Wszystkie te miejsca mogą być dosłownie na wyciągnięcie ręki w dowolnej chwili, pod warunkiem, że baza noclegowa jest dostatecznie blisko. Odwiedzając Kraków, trudno byłoby odmówić sobie wieczornego spaceru po pięknie oświetlonym Starym Mieście.

noclegi w centrum krakowa

Aktualna oferta noclegów w Krakowie dla wycieczek szkolnych.

Jedną z najlepszych pozycji jaką posiadamy w ofercie jest Hostel Tutti Frutti, który mieści się w samym centrum Starego Miasta. Obiekt dysponuje komfortowymi pokojami wieloosobowymi, które są w stanie pomieścić 40 osób. Oprócz tego w ofercie hostelu jest również kilkanaście przestronnych apartamentów z aneksami kuchennymi. Nieco dalej mieści się nowy obiekt noclegowy Draggo House, który cieszy gości ciekawym i nowoczesnym wnętrzem. Odrobiny luksusu można zasmakować w Aparthotel Miodowa lub w BC 29 Residence. Oba obiekty znajdują się bardzo blisko zabytkowej dzielnicy Kazimierz. Do wyboru jest wiele obiektów o zróżnicowanym standardzie i cenie, to co wybierzecie zależy od waszych potrzeb i preferencji. Jedno jest pewne – wybór jest ogromny!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *