Hotele dla grup w Krakowie

Kraków jest pełen turystów przez cały rok. Przyjeżdżają tu liczne grupy turystyczne, szkolne, firmowe i pielgrzymkowe. Miasto oferuje tak wiele atrakcji, że warto zostać tu na dłużej. Jednak o ile turysta indywidualny znajdzie zapewne jakiś kąt dla siebie, o tyle przenocowanie dużej grupy to poważne wyzwanie. I tu przychodzą z pomocą nasze hotele, które w sumie mieszczą aż 600 osób!

Podstawową zaletą naszych obiektów jest ich lokalizacja. To hotele w ścisłym centrum Krakowa, w jego zabytkowej części. Zakwaterowanie przy Rynku pozwala na niespieszne, całodniowe zwiedzanie Starego Miasta od Wawelu aż po Bramę Floriańską. Natomiast nocleg na Kazimierzu oznacza bliskość Wawelu i synagog w ciągu dnia, a wieczorami spacer klimatycznymi uliczkami pełnymi knajpek. Nasze obiekty chętnie goszczą nawet duże grupy zorganizowane.

Nasze hotele dla grup w Krakowie

tutti frutti

Hostel Tutti Frutti

To hostel przy sławnej ulicy Floriańskiej. Czy można lepiej trafić? Brama Floriańska, Bazylika Mariacka, Rynek, a nawet Wawel – wszystko jest w zasięgu przyjemnego spaceru malowniczymi uliczkami Starówki. Świeżo urządzone pokoje wieloosobowe z łazienkami lub apartamenty z aneksem kuchennym to znakomita baza dla wszelkich grup zwiedzających królewski Kraków.

noclegi dla grup szkolnych w Krakowie

Draggo House

Warunki hotelowe w cenach hostelowych – brzmi dobrze, prawda? Obiekt mieści się przy ulicy Gołębiej, czyli w przyjemnym zakamarku Starego Miasta. Blisko stąd do Rynku i Sukiennic, a także na Wzgórze Wawelskie. Wyposażone w klimatyzację i ciekawie urządzone pokoje z łazienkami i telewizorami stanowią znakomite miejsce na odpoczynek po całodziennym zwiedzaniu.

noclegi kraków stare miasto

Midowa Aparthotel

Ulica Miodowa to wstęp do bogatej historycznie i kulturowo dzielnicy Kazimierz. Tylko spacer dzieli to miejsce od Wawelu, Bulwarów Wiślanych i Smoczej Jamy, a także żydowskich synagog. Obiekt oferuje samodzielne, pełne udogodnień, ekskluzywne apartamenty o gustownym wystroju. Nocleg tutaj to czysta przyjemność, to luksus w przystępnej cenie.

noclegi w centrum krakowa

BC-29 Residence

Dziewiętnastowieczna kamienica w sercu krakowskiego Kazimierza, a w niej 12 nowoczesnych apartamentów – oto oryginalna oferta warta przemyślenia. Klimatyzowane wnętrza z pokojami sypialnianymi i wypoczynkowymi, łazienkami i bogato wyposażonymi aneksami kuchennymi to de facto komfortowe mieszkania, w których można poczuć się swobodnie.

 

Dlaczego warto wybrać nasze hotele dla grup w centrum Krakowa?

Nasze hotele oferują rzadkie połączenie cech: to komfortowy nocleg w doskonałej lokalizacji i niskiej cenie. Obiekty, które proponujemy, bez problemu goszczą nawet duże grupy. Położone są niedaleko naszych restauracji, które obsługują równocześnie nawet kilka grup. Pobyt w naszych hotelach oznacza całodzienny dostęp do wszystkich najważniejszych atrakcji Krakowa. Bez niepotrzebnej straty czasu na dojeżdżanie można w pełni korzystać z dobrodziejstw królewskiego miasta. Gdyby jednak grupa chciała wyruszyć gdzieś dalej, nasze hotele znajdują się w miejscach dobrze skomunikowanych z innymi dzielnicami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *