Pokaż wszystkie
Rollercoaster Energylandia

Hyperion EnergylandiaLato zawitało do Energylandii

Przyszedł czas , kiedy można się wybrać na spontaniczny, letni wypad czy to z rodziną, czy znajomymi. Opcji na wakacyjny wypoczynek jest wiele: miasto, wieś, jezioro. Jest w czym wybierać! Jednak jest wiele znacznie ciekawszych opcji. Jest takie miejsce, które przeniesie nas w zaczarowany świat przygody i zabawy. Oczywiście mowa o Energylandii! Zapraszamy na wakacyjny relaks do największego Parku Rozrywki w Polsce!

Czego najbardziej pragniemy w upalne dni lata? Czy egzotyczne plaże z krystalicznie czystą wodą i białym piaskiem nie brzmią zachęcająco? Każdy chciałby zaznać relaksu na rajskiej wyspie, niestety z różnych powodów nie każdy jest w stanie. Ale mamy dla was doskonałą alternatywę! Pod Krakowem w Zatorze powstały tropiki z prawdziwego zdarzenia.

Water Park i Tropical Fun

Water park to ogromna strefa o powierzchni 1800 m kwadratowych z 3 imponującymi basenami. Najbardziej rozchwytywanymi atrakcjami wśród dzieci są oczywiście wodne zjeżdżalnie, a dla dorosłych jest Drink Bar, gdzie mogą się zrelaksować w cieniu parasoli popijając drinki z palemką. Oczywiście zabawa odbywa się pod czujnym okiem wyszkolonych ratowników!

Niedawno powstała również strefa Tropical Fun, która stanowi największy w Polsce otwarty park wodny. Do dyspozycji jest ponad 300 pontonów, które dają mnóstwo frajdy oraz piękna plaża z łazienkami. Dla miłośników mocnych wrażeń są dostępne zjeżdżalnie o różnym poziomie trudności, więc nawet najodważniejsi znajdą coś dla siebie!

Więcej atrakcji?

Oczywiście w Energylandii znajdziemy dużo więcej atrakcji, strefa Ekstremalna na was czeka! W końcu chyba każdy słyszał już o Hyperionie – jest to najwyższy i najszybszy Mega Coster w Europie! Osiąga prędkość aż 142km/h! Imponujące, prawda? Na pragnących wrażeń czeka również Speed Water Coster. Jest to ekstremalna przejażdżka na rollercoasterze, tyle że… po wodzie!

Jest coś również dla młodszych uczestników zabawy, którzy na takie wrażenia muszą jeszcze trochę podrosnąć. W strefie Bajkolandii czekają rollercoastery dostosowane specjalnie dla młodszych dzieci, aby mogły bezpiecznie i swobodnie oddać się całodziennej zabawie. Ale nie samymi rollercoasterami człowiek żyje! Czekają na was również wodne spływy, kolejka widokowa, tor Formuła Autodrom i wiele innych!

Noclegi podczas wycieczki do Energylandii

Jeden dzień to zdecydowanie za mało, żeby w pełni skorzystać ze wszystkich atrakcji jakie ma w ofercie Energylandia. Dlatego Warto poszukać noclegu, aby można było poświęcić pełne 2 dni na zabawę. Dużą zaletą Energylandii jest to, że jest blisko Krakowa, dlatego miejsc noclegowych na pewno nie zabraknie. Zapraszamy was do naszych hoteli, które zapewnią wam komfortowy wypoczynek po całodziennej zabawie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *