NOCLEGI NA IMPREZY FIRMOWE W KRAKOWIE

Grupa pracowników instytucji zaproszonych na wyjazd firmowy oczekuje zapewne odskoczni od codziennej rutyny. Przyda się urokliwe miejsce, kontakt z kulturą i sztuką, odrobina relaksu, wygodny nocleg, smaczne jedzenie i dobra zabawa. Jak te wszystkie życzenia spełnić i nie zrujnować budżetu? Proponujemy znakomite rozwiązanie. Zapraszamy do Krakowa. Dysponujemy w centrum miasta atrakcyjnymi obiektami noclegowymi, które przyjmują grupy zorganizowane. Mamy sprawdzone restauracje, które ugoszczą licznych gości i zadowolą każde podniebienie. Pomagamy w zorganizowaniu transportu komfortowym autokarem. Mamy swoich pilotów i przewodników. Z przyjemnością oprowadzamy po jedynym w swoim rodzaju mieście królewskim. Wszystko to w niskiej cenie.

Zakwaterowanie w Krakowie

Nasze obiekty noclegowe to do wyboru luksusowe apartamenty lub nieco skromniejsze hostele w centrum Krakowa. Oferują świeże, ładnie urządzone pokoje z łazienkami oraz aneksy kuchenne. W obiektach dostępne jest połączenie internetowe wi-fi dla gości. Miejsc noclegowych wystarcza dla nawet dużej grupy. Lokalizacja umożliwia dotarcie pieszo do wszystkich ważniejszych atrakcji miasta.

Wyżywienie w Krakowie

Nasze lokale gastronomiczne zapraszają do przestronnych sal, w których liczne stoły od rana do wieczora są gotowe na przyjęcie nawet dużej grupy. Kuchnia oferuje dania regionalne, polskie i europejskie, a także rozmaite posiłki dietetyczne. W ofercie dostępne są śniadania w formie szwedzkiego stołu, obiady w porze lunchu i wieczorne obiadokolacje.

Zwiedzanie Krakowa

Jeśli wizyta w mieście królów polskich ma głównie służyć rekreacji, warto po prostu przespacerować się Traktem Królewskim. To czysta przyjemność, gdyż po drodze można zobaczyć lub zwiedzić wiele krakowskich atrakcji. Wędrówkę można przedzielić, przystając na obiad lub kawę. Również wieczorem gustownie podświetlone Stare Miasto wygląda bajecznie.

Wycieczka do Krakowa dla firm

W programie wycieczki dla firm i instytucji do Krakowa znaleźć się powinny najbardziej znane miejsca Starówki. Spacer można zacząć od Placu Matejki, zobaczyć Barbakan i fragmenty starych murów obronnych, następnie przejść przez Bramę Floriańską i przespacerować się gwarną ulicą Floriańską z widokiem na Bazylikę Mariacką. Wejście na Rynek Główny ozdobiony Sukiennicami zachęci być może do małej przerwy kawowej przy dźwiękach hejnału. Droga prowadzi dalej obok miniaturowego kościółka św. Wojciecha w stronę ulicy Grodzkiej, Senackiej i Kanoniczej, by doprowadzić do Wzgórza Wawelskiego. Stąd już blisko na smaczny obiad w jednej z naszych restauracji. Po odzyskaniu sił można dla relaksu zorganizować grę terenową, która pozwoli zapomnieć o pracy. Na zakończenie dnia natomiast w ramach poznawania folkloru małopolskiego proponujemy biesiadę w stylu regionalnym. To uroczysta kolacja z wieczorem góralskim. Zapewni wszystkim integrację i dobrą zabawę. Drugi dzień można zaplanować w mieście lub w okolicy. Zapraszamy zwłaszcza do wyjątkowej Kopalni Soli w Wieliczce, która wciąż zaskakuje niespodziankami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *