ZAREZERWUJ POSIŁEK +48 535 715 675

Biuro otwarte od Poniedziałku do Piątku od 8.00 do 17.00

Po godzinach pracy biura prosimy o wysłanie wiadomości na biuro@spanie-w-krakowie.pl. Oddzwonimy jak tylko dostaniemy wiadomość.


POLECANE RESTAURACJE W KRAKOWIE - GDZIE DOBRZE JEŚĆ?

Odwiedzasz Kraków, ale nie wiesz, gdzie zjeść pyszny i gorący posiłek? Mamy dla Ciebie polecane restauracje, w których skosztujesz pysznej polskiej kuchni i lokalnych przysmaków. Sprawdź to!

SMACZNE I NIEDROGIE ŻYWNOŚĆ RESTAURACJI BAZYLIA W POBLIŻU WAWELU W KRAKOWIE

Pierwszą restauracją, którą warto odwiedzić w Krakowie, jest Restauracja Bazylia. Położona zaledwie 230 metrów od centrum Krakowa w pobliżu Wzgórza Wawelskiego jest popularna wśród turystów. Jest to idealne miejsce dla grup, które chcą dobrze zjeść. Menu restauracji obejmuje dania kuchni polskiej i europejskiej. Specjalnością restauracji są polskie pierogi ze szpinakiem i latem ze słodkimi owocami. W tej restauracji zapłacisz tylko 22 zł za dwudaniową kolację, co jest bardzo dobrą ofertą dla większości turystów. Restauracja Bazylia w Krakowie oferuje również pyszne dania wegetariańskie i wegańskie oraz potrawy bezglutenowe. Jeśli wybierasz się do restauracji Bazylia, sprawdź staropolski żurek ze swojską kiełbasą i jajkami. Drugim daniem może być pieczeń wieprzowa w sosie grzybowym z puree ziemniaczanym i czerwoną kapustą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *