Tramp Hostel Kraków

Spędź klimatyczne wieczory na wspaniałym krakowskim Rynku Starego Miasta, który jest największy w Europie.

Nasz hostel znajduje się w zaledwie kilka kroków od centrum oraz wszystkich atrakcji.

Stare Miasto to świetny wybór dla osób, które interesują się jedzeniem, restauracjami i historią.

klimatyczne wieczory na wspaniałym krakowskim Rynku Starego Miasta, który jest największy w Europie. Znajdziesz też tam niezliczone kościoły, pomniki i kamienice, będące świadectwem ponad 1000-letniej historii Polski.


Do dyspozycji naszych gości mamy recepcję czynną 24h, w której udzielamy informacji kulturalnych oraz pomocy przy organizacji zwiedzania Krakowa i okolic. Posiadamy również bezpłatne WiFi oraz stanowiska komputerowe, Common room z TV.

Pyszną kawą i herbatą można delektować się w pełni wyposażonej kuchni. Na parterze kamiennicy i w pobliżu znajdują liczne się bary oraz restauracje. Każde piętro wyposażone jest w wygodne i funkcjonalne łazienki. Istnieje możliwość przechowania bagażu.

Posiadamy również suszarki do włosów, żelazka i deskę do prasowania bezpłatnie do dyspozycji gości. W wolnej chwili można zrelaksować się w pokoju gier bądź też wypożyczyć książkę.

 

Nasze Pokoje

Oferujemy 70 miejsc noclegowych na trzech piętrach kamienicy w 17 komfortowych pokojach. Nasze pokoje są urządzone w niepowtarzalny i oryginalny sposób – każdy z nich zabierze Państwa w podróż w nieznane. Na każdym piętrze znajdują się przestronne łazienki. Miejsce dla jednego opiekuna grupy jest bezpłatne.

Pomożemy Państwu wynająć profesjonalnych przewodników miejskich po Krakowie, a także doradzimy, z jakiej oferty kulturalnej skorzystać w naszym mieście. W przypadku większych grup, zarezerwujemy Państwu nocleg w zaprzyjaźnionym z nami hostelu.

 

Parking

Chętnie pomożemy w organizacji miejsca postojowego dla autokarów,

Strefa płatnego parkowania w Krakowie obowiązuje w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-20:00. Najbliższy parking znajduje się przy skrzyżowaniu ul. Szpitalnej i Placu św. Ducha (opłaty wg. cennika strefy płatnego parkowania),

Najbliższe parkingi płatne, strzeżone znajdują się:
- przy ul. Kopernika 1 – samochód osobowy 60zł/dobra, autokar 140zł/doba
- przy ul. Westerplatte 18 – samochód osobowy 50zł/doba,
- przy ul. Zyblikiewicza 1 – samochód osobowy 50zł/doba
- przy placu św. Ducha (obok Teatru Słowackiego) 100zł/doba


LOKALIZACJA

Świętego Tomasza 30, 31-027 Kraków,
+48 535 715 675
biuro@spanie-w-krakowie.pl


Komentarze są wyłączone.