One World Hostel

hostel w samym centrum Krakowa.

Obiekt położony jest w centrum Krakowa, tuż obok Plant. Hostel jest oddalony o 1 km od Zamku Królewskiego na Wawelu, 1,3 km od Kazimierza (dzielnicy żydowskiej) oraz 400 m od centrum handlowego Galeria Krakowska. Nasz obiekt posiada 94 miejsca noclegowe w pokojach wieloosobowych.


OPIS OBIEKTU

Posiadamy 94 miejsca noclegowe w pokojach wieloosobowych. Na pierwszym piętrze znajduje się pięć pokoi 6-osobowych, dwa pokoje 8-osobowe, jeden pokój 4-osobowy i dwa pokoje prywatne dwuosobowe, z których jeden posiada prywatną łazienkę. Na piętrze znajdują si ę dwie ogólnodostępne łazienki. W pierwszej znajdują się 4 kabiny prysznicowe i jedna toaleta, a w drugiej jedna kabina prysznicowa, trzy toalety i trzy umywalki. Pierwsze piętro posiada także aneks kuchenny z darmową kawą i herbatą, wyposażony w mikrofalówkę, czajnik i zmywarkę. Na drugim piętrze dysponujemy dwoma pokojami 10-osobowymi, jednym pokojem 8-osobowym i jednym pokojem 12-osobowym z prywatną łazienką. Wspólna łazienka na tym piętrze składa się z czterech kabin prysznicowych, czterech umywalek i dwóch toalet oraz osobnej toalety damskiej z umywalką. Aneks kuchenny na tym piętrze jest w pełni wyposażony – płyta grzewcza, mikrofalówka, garnki i inne sprzęty kuchenne są dostępne dla gości.

Kluczowe elementy hostelu zlokalizowane są na drugim piętrze. Można tutaj znaleźć całodobową recepcję i przytulny salon, a także jadalnię, w której serwowane są śniadania. Dla wygody naszych gości jadalnia dostępna jest przez cały dzień.

Przed zameldowaniem oraz po wymeldowaniu goście mogą skorzystać z darmowej przechowalni bagażu. Zakwaterowanie obejmuje dostęp do darmowej sieci Wi-Fi, pościel na łóżku oraz darmowe śniadanie. Bufet śniadaniowy serwowany jest codziennie. Zarówno w jadalni, jak i w aneksie kuchennym, dostępna jest darmowa kawa i herbata. Goście mogą korzystać z automatu z przekąskami idealnymi na mały głód. W salonie znajduje się telewizor z bogatą ofertą kanałów oraz dwa tablety.

Każdy z gości otrzymuje dostęp do prywatnej szafki na rzeczy osobiste oraz możliwość przechowania w sejfie cennych przedmiotów, jak dokumenty, pieniądze czy laptop.LOKALIZACJA

Westerplatte 8, 30-033 Kraków
+48 535 715 675
biuro@spanie-w-krakowie.pl


Komentarze są wyłączone.