Pokaż wszystkie

Muzeum Podziemia Rynku

Noc Muzeów 2019 w Krakowie

Noc Muzeów to wydarzenie kulturalne organizowane w Krakowie od 2011 roku. Tej nocy wszystkie muzea miejskie są otwarte dla zwiedzających. Nie potrzeba biletów, nie ma żadnych opłat. Od godz.19:00 do 1:00 tłumy ludzi swobodnie przechodzą od jednej placówki do drugiej i oglądają gromadzone przez wieki eksponaty. W 2019 roku Kraków zaprasza na noc z 17 na 18 maja.

Co zobaczymy?

Podczas Nocy Muzeów otwarte będą instytucje prezentujące dzieła sztuki, osiągnięcia cywilizacji, a także wydarzenia z historii. Wśród nich ekspozycje stałe i wystawy czasowe.

Gdzie szukać noclegu?

To oczywiste, że skorzystanie z możliwości udziału w Nocy Muzeów pociąga za sobą potrzebę pozostania w Krakowie na noc. Po intensywnym zwiedzaniu dobrze jest znaleźć miejsce na odpoczynek. Zresztą to zarazem świetna okazja do zatrzymania się w królewskim mieście na dłużej. Ze względu na lokalizację wielu muzeów oraz dostęp do środków transportu publicznego warto wybrać nocleg w centrum miasta. Oczywiście czeka tu wiele ekskluzywnych, drogich hoteli. Jednak poza nimi godne polecenia są również wygodne hostele i stylowe apartamenty. W przystępnej cenie można otrzymać świeży pokój z łazienką lub całe mieszkanie z aneksem kuchennym. Polecamy nasze obiekty, które przystosowane są do przyjmowania zarówno gości indywidualnych, jak i grup zorganizowanych.
Zapraszamy do Tutti Frutti lub Draggo House. To nowoczesne i ciekawie urządzone hostele, których największym atutem jest lokalizacja. Położone są na Starym Mieście, przy znanych, zabytkowych uliczkach. Na dotarcie do wszystkich najsłynniejszych miejsc Krakowa – jak Wawel, Sukiennice czy Bazylika Mariacka – wystarczy kilka-kilkanaście minut spaceru. Blisko jest też do Dworca Kraków Główny. Natomiast ciekawą propozycją dla miłośników spokoju i wygody są apartamenty w sławnej dzielnicy Kazimierz. Blisko stąd zwłaszcza na Wzgórze Wawelskie i nad Wisłę. Miodowa Aparthotel i BC-29 Residence to komfortowo urządzone wnętrza, w których niczego nie brakuje. Wygodne łóżka, piękne łazienki i bogato wyposażone kuchnie to oferta, obok której trudno przejść obojętnie.
Tutti

Tutti Frutti

od 55

Na Rynku Głównym
noclegi dla grup szkolnych w Krakowie

Draggo House

od 65

Na Rynku Głównym
miodowa-aparthotel

Miodowa Aparthotel

od 100

1,7 km od Rynku Głównego
noclegi dla grup kraków

BC 29 Residence

od 100

1,6 km od Rynku Głównego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *