Zarezerwuj stolik!

Marcin Kułak +48 535 715 675

RESTAURACJA BAZYLIA

Restauracja Bazylia w Krakowie zaprasza wycieczki szkolne, grupy zorganizowane, turystów indywidualnych oraz wszystkich gości, którzy cenią sobie przystępne ceny, miłą atmosferę oraz smaczne potrawy, przygotowywane w naszej kuchni już od wielu lat. W restauracji przygotujemy również dania i diety: wegetariańską, wegańską, bezglutenową. bez laktozy, bez wieprzowiny, oraz beztłuszczową.Zapraszamy na obiady rodzinne, nasza restauracja to lokal przyjazny rodzinom z dziećmi.

W naszej restauracji organizujemy, przyjęcia okolicznościowe:

  • chrzciny
  • komunie
  • rocznice
  • spotkania rodzinne oraz firmowe

Restauracja Bazylia to tanie obiady dla grup w Krakowie to bardzo dobry wybór dla wycieczek szkolnych, które chcą zjeść pyszne jedzenie w przystępnej cenie. Tradycyjne potrawy krakowskie takie jak: żurek po krakowsku, barszcz czerwony czy moskole to tylko kilka z naszych propozycji. Dala grup szkolnych organizujemy również śniadania, obiady, obiadokolacje i lunch boxy a na Państwa życzenie posiłki serwujemy od wczesnych godzin porannych. Nasza restauracja oferuje nie tylko przystępne ceny ale również bez problemu pomieści kilka grup turystycznych. Przewodników oraz przedstawicieli Biur Turystycznych zapraszamy na bezpłatną degustację dań z naszej kuchni.


Oferujemy śniadania i lunch boxy a na życzenie gości serwujemy wszystko od wczesnych godzin porannych. Serdecznie zapraszamy na obiady i obiadokolacje wycieczki szkolne i zorganizowane grupy turystyczne. W naszym lokalu pomieści się do 128 gości a w okresie letnim w ogródku przy restauracji dodatkowo około 80 osób.

Przewodników oraz przedstawicieli Biur Turystycznych zapraszamy na bezpłatną degustację dań z naszej kuchni.

LOKALIZACJA

Ul. Stradomska 13, 30-001 Kraków
+48 535 715 675
biuro@spanie-w-krakowie.pl

PARKING

  • Ul. Grodzka – w bezpośrednim sąsiedztwie Wawelu, przy hotelu Royal
  • Pl. Jana Matejki – miejsce zakończenia najpopularniejszej trasy –Drogi Królewskiej
  • Ul. Dajwór – miejsce w sercu Kazimierza, skąd można rozpocząć zwiedzanie
  • Ul. Lipowa – przy Fabryce Schindlera