RESTAURACJA APARTHOTEL BLUE

Restauracja zlokalizowana jest w centrum Krakowa. Od nas w kilka minut, spacerem dotrą Państwo do Rynku Głównego i dzielnicy Kazimierz.

Restauracja mieszcząca się w Aparthotelu Blue to smaczne i zawsze świeże śniadania, które serwujemy naszym Gościom od wczesnych godzin porannych. Zapraszamy do nas wycieczki szkolne i grupy zorganizowane, które zjedzą u nas smaczne posiłki.

Naszym Gościom oferujemy również BAR OPEN czynny całą dobę. W każdej chwili będą mogli Państwo zakupić u nas napije i przekąski.

Nasze śniadania podawane są w formie bogatego bufetu szwedzkiego. Każdy Gość znajdzie na szwedzkim stole swoje ulubione śniadaniowe produkty.

Restauracja w Aparthotelu Blue jest przestronna i wygodna. U nas każda grupa szkolna zje posiłek w miłej i przytulnej atmosferze. Dokładamy wszelkich starań, aby produkty śniadaniowe były zawsze świeże i smaczne.

OPIS OBIEKTU

Restauracja Aparthotel Blue

Restauracja Aparthotelu Blue serwuje śniadania dla wycieczek szkolnych. To miejsce, w którym każda grupa może smacznie zjeść.

W naszej restauracji dysponujemy przestronną jadalnią, w której podajemy śniadania od godziny 7.00 do 10.00. Poranny posiłek to u nas sama przyjemność.

Możemy pochwalić się zawsze bogatym i świeżym bufetem. Pachnące i smaczne bułeczki, produkty dla wegetarian i osób jedzących potrawy mięsne. Wszystko to znajdziecie Państwo w naszym menu.

Nasze śniadania są smaczne i niedrogie.

Zapraszamy do nas grupy szkolne i zorganizowane.

RESTAURACJA APARTHOTEL BLUE

Najlepsze śniadania w Krakowie

Z myślą o naszych Gościach przygotowujemy smaczny bufet szwedzki, na którym znajduje się wiele świeżych produktów.

Świeże bułki i chleb, wędliny i sery, warzywa i owoce, smaczne soki, jogurty, płatki, sałatki, dżemy i wiele innych produktów. Rano zawsze będzie na Państwa czekała smaczna kawa i herbata, która budzi naszych Gości wspaniałym aromatem.

Ale to nie wszystko. W Aparthotelu Blue organizujemy dla grup szkolnych i zorganizowanych smaczne obiady, kolacje lub obiadokolacje. Na życzenie naszych Gości możemy zaproponować smaczne, regionalne posiłki, które po wyczerpującym zwiedzaniu Krakowa będą każdemu bardzo smakowały.

Nasz jadalnia bez trudu pomieści większą grupę szkolną.


LOKALIZACJA

Restauracja Aparthotel Blue zlokalizowana jest w samym centrum Krakowa.

To wyjątkowe miejsce, gdzie można pysznie zjeść i nabrać sił na całodniowe zwiedzanie Krakowa i okolic. Ładny wystrój i miła atmosfera połączona z fantastyczną i profesjonalną obsługą naszego personelu .

UL.Westerplatte 12, 31-033 Kraków
+48 535 715 675
biuro@spanie-w-krakowie.pl