ZAREZERWUJ NOCLEG +48 535 715 675

Biuro czynne jest w godzinach 8:00 - 16:00. Po godzinach pracy biura prosimy o kontakt mailowy biuro@spanie-w-krakowie.pl

Go Cracow Resort

Witajcie w Go Cracow Resort!

Kraków odwiedzają rocznie miliony turystów z kraju i ze świata. Goszczenie takiej liczby ludzi wymaga ogromnej bazy noclegowej, a każda wycieczka to duże wyzwanie logistyczne. Nasz nowy obiekt powstał właśnie po to, by odpowiedzieć na potrzeby nawet bardzo dużych grup zorganizowanych.

 • ponad 200 miejsc

 • 62 apartamenty

 • apartamenty 1/2/3/4 osobowe

 • 4 piętra

 • windy

 • osobne pokoje dla nauczycieli, pilotów i kierowców

 • parking dla grup przy obiekcie

 • 1 na 15 os GRATIS!

 • sale szkoleniowe

 • sale do spotkań integracyjnych

 • restauracja

NOCLEGI DLA GRUP W KRAKOWIE

Go Cracow Resort to przestronny hotel w Krakowie przygotowany z myślą o grupach wycieczkowych. Obiekt jest w stanie przyjąć 200 osób na raz. Wypoczynek zapewniają gościom ładnie urządzone pokoje z wygodnymi łóżkami i jasnymi łazienkami. Między piętrami można przemieszczać się windą, co bardzo ułatwia transport bagażu. Na miejscu dostępny jest również parking bez dodatkowych opłat. Lokalizacja hotelu pozwala na sprawną komunikację z historycznym centrum miasta. Zaledwie 1,5km dystansu można szybko pokonać samochodem, autobusem lub tramwajem. Spokojna okolica hotelu natomiast zapewnia udany wypoczynek.IDEALNE NOCLEGI DLA GRUP SZKOLNYCH W KRAKOWIE

Go Cracow Resort to dobra baza dla wycieczek szkolnych. Przyjeżdżające do Krakowa grupy potrzebują bezpiecznego miejsca noclegowego, wygodnej komunikacji i swobody zwiedzania. Go Cracow Resort zapewnia gościom komfortowy wypoczynek, darmowy parking dla autokaru i łatwy dojazd do największych atrakcji królewskiego miasta. W licznych pokojach z łazienkami hotel pomieści nawet kilka grup na raz. Znajdująca się w obiekcie restauracja zapewni gościom wyżywienie. Dzięki dostępowi do dodatkowych sal możliwe jest również zorganizowanie na miejscu dowolnego spotkania dla wszystkich uczestników wycieczki.

NOCLEGI DLA WYCIECZEK FIRMOWYCH W KRAKOWIE

Go Cracow Resort to świetne miejsce dla grup firmowych. Obiekt dysponuje bogatym zapleczem biznesowym. Wygodne pokoje z łazienkami to nie wszystko. Na gości czekają dwie sale konferencyjne oraz stale dostępna restauracja na miejscu. Nieduża odległość od głównych zabytków Krakowa umożliwia swobodne zwiedzanie tego pięknego miasta. Parking przy hotelu zapewnia bezpieczny postój samochodów i autokarów. To doskonałe warunki do przeprowadzenia szkolenia, kursu, spotkania biznesowego lub firmowej imprezy.


LOKALIZACJA

Obiekt usytuowany jest w spokojnej dzielnicy, wśród zieleni, co gwarantuje naszym Gościom indywidualnym, biznesowym oraz grupom turystycznym, wypoczynek w ciszy i spokoju, z dala od ulicznego zgiełku i hałasu. Dogodna lokalizacja pozwala na szybką komunikację ze wszystkimi punktami miasta.

ul. Głowackiego 22, 30-085 Kraków
+48 535 715 675
biuro@spanie-w-krakowie.pl

Zdjęcia Obiektu