Momotown Hostel Kraków

Barwnie urządzony Hostel Momotown jest położony w historycznej dzielnicy Kazimierz, gdzie znaleźć można zarówno zabytkowe budynki, jak i najmodniejsze kluby.

Od Rynku Głównego dzieli obiekt 1,2 km. W zaledwie 15 minut dojść można do Rynku Głównego i Wawelu.

Od głównego dworca kolejowego i autobusowego w Krakowie dzieli obiekt 20 minut spacerem.

Najbliższy postój autokarów znajduje się na ul Starowiślnej 79.


We wszystkich pomieszczeniach zapewniono bezpłatne WiFi. Do dyspozycji Gości są 2 wspólne salony. Personel hostelu chętnie udziela informacji o atrakcjach turystycznych miasta. Recepcja Hostelu Momotown jest czynna całą dobę. Zameldowanie możliwe jest od godziny 15, wymeldowanie do 11. Oferujemy naszym gościom bezpłatną usługę przechowania bagażu zarówno przed, jak i po wymeldowaniu.

Na miejscu znajduje się dobrze wyposażona wspólna kuchnia, ponadto posiadamy ogród.

Nasz hostel oferuje bardzo wiele przestrzeni do rekreacyjnego spędzania czasu. W kuchni znajdują się wszelakie niezbędne sprzęty jak czajnik, mikrofala itp. Ponadto tam również serwujemy śniadania dla goszczonych grup (śniadanie podawane jest w formie bufetu).

Hostel Momotown posiada szeroki wybór różnego typu zakwaterowania – mamy sporo pokoi wieloosobowych, tzw. dormów. Dzielą się one na pokoje 10osobowe, 6osobowe i 4osobowe. Ponadto oferujemy pokoje prywatne – jedno, dwu i trzyosobowe, także w opcji z prywatnymi łazienkami. Do dyspozycji gości są także łazienki na korytarzach. Obiekt składa się z czterech pięter, bez udogodnień dla osób niepełnosprawnych.


LOKALIZACJA

Miodowa 28, 31-055 Kraków,
+48 535 715 675
biuro@spanie-w-krakowie.pl


Komentarze są wyłączone.